Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK FRČÍME s.r.o.

CK FRČÍME s.r.o.

Vodní 53/5
767 01 Kroměříž
Telefon: +420 573 344 844
Web: http://www.frcime.cz
Email: frcime@frcima.cz

 

Od 1. 1. 2007 byl otevřen obchod a půjčovna pro turisty se zbožím zaměřeným na turistiku a cestování. V roce 2006 bylo zapsáno logo a název firmy FRČÍME na seznam chráněných známek a užitných vzorů České republiky. Firma byla založena 31.12.2002. Před jejím založením fungovala cestovní agentura a později cestovní kancelář pod názvem fyzické osoby Josefa Křetinského - zakladatele firmy. Podnikatelské aktivity v oblasti činnosti účetních poradců a vedení účetnictví, které jsou dodnes jednou z hlavních náplní činnosti firmy, byly zahájeny již v roce 1996 ! Aktivity v oblasti cestovního ruchu prováděl Josef Křetinský zpočátku jako externí pracovník jiných cestovních kanceláří - ve funkci průvodce cestovního ruchu - a později jako delegát pro velké cestovní kanceláře Sunny Days, Azur Reizen a nebo Exim Tours. V roce 2007 otevřena durhá pobočka cestovní kanceláře v přízemí - na ulici Šafaříkova v Kroměříži. Od roku 2007 spolupracujeme jako externí zajišťovatelé organizace zájezdů pro cestovní kancelář ALPINA Brno.

Základy pro založení cestovní agentury a později kanceláře byly dány velkou cestovatelskou vášní zakladatelů. V současné době procestovali všechny světové kontinenty mimo Antarktidy. Zde je jen částečný výčet cestovatelských aktivit:
1990 - dlouhodobý pobyt v Maroku,
1993 - dlouhodobý pobyt v Tunisku,
1996 - současnost - aktivní průvodce v Evropě (Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Francie, Rakousko, Chorvatsko, Německo, aj.)
2002 - Austrálie,
2003 - Kanada,
2004 - Indie, Nepál - Annapurna Circuit
2005 - Chile, Argentina
2006 - Nepál - Everest Base Camp
2007 - Indie - Ladakh, výstup na Mt. Stock Kangri 6150 m

Komu jinému chcete svěřit své cestovatelské záměry ? Jsme přesvědčeni, že se svou cestovatelskou historií jsme jednou z nejlépe připravených cestovních kanceláří.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.