Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

C.K. AGENTURA ESO s.r.o.

C.K. AGENTURA ESO s.r.o.

SEIFERTOVA 95
130 00 PRAHA 3
Telefon: +420 222 782 931
Web: http://www.ckeso.cz
Email: info@ckeso.cz

 

Na letní měsíce společně s našimi partnery pro Vaše děti připravujeme širokou nabídku dětských táborů po celou dobu prázdnin se zaměřením tématicko-sportovním, výuky jazyků a jízdy na koních. Můžeme také zajistit Vaší rodinou rekreaci v penzionech, či chatkách v mnoha lokalitách ČR (např. Šumava, Jizerské hory, Krkonoše, jižní Čechy), doporučit vhodné cyklistické terény včetně zapůjčení kol, poradit s výběrem místa pro turistiku, nebo pouze odpočinek a koupání.

Zajímáte se o silvestrovský pobyt a oslavu příchodu nového roku na českých horách pro sebe, svojí rodinu, nebo okruh přátel. Neváhejte a rezervujte si nejlukrativnější termín včas!!!

Pro zimní období jsme na našich stránkách pro vás připravili nejznámější a nejnavštěvovanější střediska Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska a Andory. Jedná se o pobyty, popř. zájezdy svým rozsahem by měly uspokojit všechny kategorie zákazníků, ať už se jedná o rodinu s dětmi která chce strávit týden lyžováním pod alpskými velikány za stejnou cenu jako v Krkonoších, či nejnáročnější lyžaře hledající desítky kilometrů prudkých svahů, zrovna tak jako klientelu toužící po aktivním odpočinku v luxusním hotelu. Samozřejmě se na naše stránky nemůže vejít vše a tak Vám podle přání můžeme nabídnout i další kapacity v těchto, popřípadě i v jiných Vámi vybraných oblastech. Námi pořádané zájezdy obsahují veškerý servis včetně dopravy, ubytování, polopenze, permanentky, komplexního pojištění a služby průvodce. A pro vaše děti jsou připraveny lyžařské kurzy pořádané o jarních prázdninách.

Další kontakty

FAX: +420 222 782 932
MOBIL: +420 603 172 380

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.