Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pancíř

(1000 – 1140 m. n. m.)
Mezi Kvildou a Vimperkem se nachází menší lyžařské centrum Nové Hutě. Veřejnosti je známé spíše svým blízkým spojením se Zadovem a jako centrum běžeckého lyžování.

Lyžuje se na východním svahu Přilby, která měří 1217 metrů nad mořem. Zdejší hlavní modrá sjezdovka je vhodná pro začátečníky a pokročilé, jsou zde také ideální podmínky pro lyžařské výcviky. Sjezdovka je dlouhá 1050 metrů, s převýšením 150 metrů a obsluhuje ji vlek Tatrapoma s kapacitou 900 osob za hodinu. Pro děti je k dispozici malý provazový vlek. Celodenní jízdné vyjde na 310 Kč pro dospělé a 230 pro děti. Vleky jsou v provozu každý den od 8:30 do 16 hodin.

Na své si přijdou i běžkaři, pro které je zde připraveno množství upravovaných tras, které jsou napojeny na trasy v okolí Zadova. Od horní stanice vleku je to jen 50 metrů k upravované trase Zlatá Studna-Přilba-Rozcestí nad Starými Hutěmi-Pláně. V okolí obce Nové Hutě jsou ještě 4 další vleky jiných provozovatelů v délkách do 600metrů. Na Nových Hutích se můžete ubytovat v některém z ubytovacích zařízení, které mají celkově k dispozici kolem 850 lůžek.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA