Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Indiánské léto na Šumavě si užijí děti i rodiče

Léto už se pomalu chýlí ke konci, ale nemusíte být smutní, vždyť babí léto na Šumavě je nejhezčí období. Vezměte prťata, miminka a drobotinu všeho druhu a vyrazte do Kašperských Hor do Aparthotelu Šumava 2000. Rodinný hotel má příjemnou atmosféru a najdete tam vše, co pro pobyt s dětmi potřebujete. A navíc - až 2 děti do 10 let s Vámi budou bydlet zdarma! 

Rodinné pobyty s programem pro děti (i rodiče)

V Aparthotelu Šumava si pro vaši dovolenou s dětmi můžete vybrat z několika podzimních pobytů s animačním programem pro děti. Na odpoledne je pro děti připravený zábavný animační program v dětském klubu Horálek. Za 7 let zkušeností s těmito programy si hotel vytvořil stálý tým kvalitních spolupracovnic, a proto je tamní dětský program opravdu lákavý a pestrý, od spousty her, výtvarných projektů až po poznávání šumavské přírody, zvířátek, výletů a dalších aktivit. Instruktorky přebírají za děti během programu plnou zodpovědnost, takže si rodiče mohou v době programů alespoň trochu odpočinout podle svých představ. 

Zvolit si můžete například Svatováclavský prodloužený víkend s dětmi na Šumavě od 27. do 30. 9. 2012, který bude plný zábavy pro děti a odpočinku pro rodiče. Nebude chybět ani oblíbená tajuplná stezka kolem Zlatého potoka a večer v pravém indiánském Tee-Pee.

Podzimní prázdniny jsou připravené s programem v sportovně-dobrodružném duchu. Pro maminky je připravena lekce Zumby a cvičení na balančních podložkách T-Bow, tatínkové zase mohou zmobilizovat celou rodinu v tradičním orientačním závodu se zajímavými cenami. Rodina umístěná na prvním místě obdrží víkendový pobyt pro celou rodinu v Aparthotelu Šumava 2000. 

Rodinný pobyt pro Vás zcela zdarma 

V rámci dovolené s dětmi v září a říjnu můžete využít akci 4 pobyty za cenu 3! Pokud vyrazíte na dovolenou i s přáteli a objednáte si 4 stejné pobyty (tj. stejný počet nocí a stejný typ ubytování), budete mít 1 tento pobyt zcela zdarma. 

Pokud si chcete užít pohodu a přírodu s dětmi, nemusíte si vybírat jen pobyty s programem, ale můžete přijet vlastně kdykoliv. Do ceny každého pobytu je zahrnut také vstup do našeho relaxačního centra, kde si můžete dopřát vířivku, saunu, bylinnou parní lázeň a infrakabinu. V hotelovém dětském klubu Horálek jsou pro děti připravené velké herny (100 m2), tělocvična, výtvarná dílna a zahrada s dětským hřištěm. Za pěkného počasí je do konce září v provozu i hotelový venkovní bazén. 

Pro skupiny a party přátel je k dispozici krásný samostatný apartmán se sedmi pokoji, koupelnou, kuchyňkou a jídelnou, s kapacitou 23 osob. 

- PR článek -

Aparthotel Šumava 2000, Kašperské Hory
Tel. 376 546 910   
E-mail: info@sumava2000.cz 
www.aparthotel-sumava.cz

Článek byl zobrazen 3 428 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2020

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2020

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA