Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Jedinečná rodinná restaurace Angusfarm v Soběsukách - ráj gurmánů

V samém srdci pošumavské přírody mohou všichni cestovatelé objevit místo, kde zažijí extáze chutí a dopřejí si pravý gurmánský zážitek. Toto jedinečné místo s bohatou historií Vás okouzlí svou atmosférou. Poznáte zde, že tradice ještě nevymizely, že každá surovina má svůj příběh a svým čistým původem dokáže potěšit opravdu každého.

Každý cestovatel snad na své pouti ochutná všelijaké dobroty a speciality z nejrůznějších zemí. Je velmi vzrušující, zkoumat a porovnávat rozmanitost jídel z odlišných míst naší krásné země.

Znáte však skutečně to nejlepší a poctivé jídlo z naší domácí kuchyně? Znáte chutné, vybrané a tradiční české suroviny, které už v obchodech neseženete a které Vám zajistí PRAVOU CHUŤ Vašeho jídla? Pokud byste je znali, v jiných zemích byste už možná nehledali. 

Angusfarm - carpacio
Foto: Angusfarm - carpacio

Říká se “všude dobře, doma nejlíp“, a to stejné by mohlo platit o jídle. Pokud jde o restauraci, kterou Vám zde představíme, platí to dvojnásob!

My jsme našli místo, kde je nejen zdroj kvalitního masa, ale kde můžete takový dokonalý steak ochutnat a zažít skutečnou extázi chutí a zároveň si užít romantický večer či noc v roubeném pensionu, místo, kde tradice ještě nevymizela, kde každá surovina má svůj příběh a svým čistým původem dokáže potěšit a dodat energii opravdu každému.

Právě zde, v tradiční rodinné restauraci Angusfarm v Soběsukách u Nepomuka na jižním Plzeňsku, jsou připraveni na ty nejnáročnější klienty a v přístupu k používání kvalitních surovin jsou bezkonkurenční. “Naše rodinná ekologická farma se specializuje na chov skotu plemene Aberdeen Angus a dokážeme tak našim zákazníkům garantovat vyzrálé maso z nejlepšího masného plemene Angus z českého chovu. Maso je pouze z mladých býčků, kteří žijí celoročně venku na louce, živí se trávou a v zimě senem, a proto je jejich maso zdravější. Již od počátku bylo záměrem umožnit našim zákazníkům ochutnání steaků z hovězího masa z plemene Aberdeen Angus připravovaných na přírodním grilu a k tomu nabízet jiné čerstvé suroviny z vlastní farmy nebo od okolních farmářů“, doplňuje Václav Silovský.

Angusfarm - interiér
Foto: Angusfarm - interiér

Kouzlo Slow Foodu

Historický duch, krásná příroda a suroviny s příběhem, to vše doprovází tuto jedinečnou restauraci v Soběsukách, jejíž tradice sahá do roku 1674, kdy zde Václav Vojtěch ze Šternberka založil panskou krčmu. Téměř po 200 letech začal rod Silovských působit ve zdejší hospůdce a ta se tak stala rodinnou tradicí. “V polovině devadesátých let se můj otec rozhodl farmařit. Farmaření i řeznictví máme v rodu“, popisuje Václav, který společně s manželkou Janou otevřeli v roce 2004 Angusfarm - steak house Restaurant, zaměřený na kvalitu a zpracovávání surovin z vlastní rodinné farmy. Jdou zpět ke kořenům. Jídlo by mělo být jako kdysi, potěšit tělo i ducha a nabít člověka energií. Z tohoto důvodu se tato malebná restaurace stala jako první v České republice členem hnutí Slow Food, které se jako opak k Fast Foodům zaměřuje na to, aby jídlo bylo opravdovým zážitkem, kdy se sejde u oběda celá rodina nebo přátelé, beze spěchu, vaří se z poctivých surovin z lokálních zdrojů, a po jídle se cítíte plni energie a dobré nálady.  Tento netradiční zážitek Vám Angusfarm nabízí.  

Angusfarm - tatarák
Foto: Angusfarm - tatarák

I ti, pro které maso není důležitou součástí jídelníčku, nakonec podlehli a zamilovali se do chuti čerstvého masa a nejlepšího tataráku v republice. “Naši zákazníci se vrací pravidelně zpět na nejlepší tatarákové menu. Každoročně zde pořádáme mistrovství republiky v míchání tataráku, vítěze vyhodnotí gastronomické špičky v oboru a vítězný tatarák poté celý rok v restauraci podáváme“, dodává Václav. 

Romantické pobyty

Je to pravá romantika, kterou si zde užijete. V restauraci je jedinečná atmosféra, v zimě při praskajícím krbu a v létě na terásce pod záštitou klidné venkovské noci. Svůj pobyt si zde můžete prodloužit i o pár dní a ubytovat se ve stylovém pensionu, který je zbudovaný v roubeném stylu v podkroví restaurace a kde můžete mimo jiné prožít také romantický pobyt pro dva. Nároční si mohou zpříjemnit svůj pobyt v apartmá, kde naleznou vše pro dokonalý odpočinek a pocit sounáležitosti s přírodou. Ozdravný účinek na Vaše tělo bude mít i infrasauna zabudovaná v tomto apartmánu. Atmosféru a romantiku navodí v našem pensionu vůně bylinek, které provoňují všechny pokoje.

Angusfarm - pokoj
Foto: Angusfarm - pokoj

Pokud byste rádi ještě něco navíc, můžete se projít na pastvinu za vsí, kde Vašek s Janou budují farmu domácích zvířátek v nádherné krajině mezi lesy. Po procházce si v této zcela nekuřácké restauraci můžete posedět u šálku Bio kávy tří vůní z Biopekárny Zemanka nebo ochutnat pravou domácí zázvorovou či levandulovou limonádu. 

Odtud neodjedete s prázdnou. Jako při správném pobytu na venkově si z návštěvy farmy můžete odvést čisté a lehce vyzrálé maso a ty nejkvalitnější produkty z něho vyrobené. “Velmi si ceníme lidí, kteří se k nám pravidelně vracejí, postupem času jsme shledali, že většina současných zákazníků se stala našimi přáteli a je velmi příjemné procházet restaurací a potkávat je. A právě proto jsme pro naše zákazníky a přátele vytvořili klub přátel Angusfarm, kde členové sbírají výhody a slevy na opětovnou návštěvu“, doplňuje Jana. 

Angusfarm - desert
Foto: Angusfarm - desert

V restauraci v Soběsukách není rozhodně po celý rok nuda, pořádají se zde nejrůznější gastronomické akce pro gurmány začínající i zkušené. Na konci roku se zde koná tradiční silvestrovská párty, kdy se pokaždé podíváte do jiného kontinentu na zemi. Znalci gastronomie jistě ocení umístění této restaurace jako nejlepší v Plzeňském kraji v hodnocení pana Maurera Grand restaurant 2013, 2. místo na plzeňském Apetit Festivalu 2013 či úspěšná účast na Prague Food Festival 2013.

Doporučujeme

Chcete-li zažít pravé potěšení z chutného, čerstvého a poctivého jídla, navštivte Angusfarm steakhouse restaurant v Soběsukách u Nepomuka. Vyberete si ze široké nabídky steaků i z netradičních částí, připravovaných na přírodním grilu. K chuti Vám přijde tatarák namíchaný podle samotného mistra republiky. Dopřejte si v Čechách pravý gurmánský zážitek v duchu Slow Food. Bude to pro Vás labužnické potěšení, na které budete ještě dlouho vzpomínat. “Přijďte k příjemnému posezení do naší restaurace. Těšíme se na Vás“, Jana a Václav Silovských.

Angusfarm - logo

- PR článek -

 

Článek byl zobrazen 1 862 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA