Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Prázdninový golfový kemp v Kravařích

Kluci a holky, nenuďte se o prázdninách a pojďte je s námi prožít aktivně - v přírodě, v prostředí zámeckého parku v Kravařích. Naučíte se hrát golf a zažijete spoustu další zábavy.

Komu je sportovní kemp v Kravařích určen?

Všem začátečníkům i mírně pokročilým golfistům ve věku 6 - 13 let.

Jak bude sportovní kemp probíhat?

Hlavní program bude zaměřen na golf a jeho výuku. Naši golfoví trenéři vás naučí základy golfu, stručně se také seznámíme s pravidly a golfovou etikou. Ukážeme vám, že golf je úžasný sport v přírodě, na čerstvém vzduchu a hrát ho může každý.

Kromě golfu se naučíme také základy tenisu pod dohledem zkušeného tenisového trenéra, zaměříme se na všestrannou kondiční přípravu a relaxační cvičení, budeme hrát míčové i jiné zábavné hry a navštívíme aquapark. Dojde i na tradiční prázdninové opékání buřtů a také si prohlédneme mistrovské golfové hřiště z golfové buginy.

V případě nepřízně počasí budeme sportovat pod střechou. Pro absolventy kempů budou připraveny diplomy, medaile, CD s fotografiemi a videem z kempu. Talentovaným dětem pak nabídneme možnost pravidelného pokračování v naší golfové akademii od začátku nového školního roku.

Co potřebujete s sebou?

S sebou potřebujete pouze sportovní oblečení a obuv a dobrou náladu. Golfové hole, míče, tenisové rakety, potřebné sportovní vybavení, to vše máme pro děti připraveno. 

Hladem a žízní trpět nebudete!

Oběd, celodenní pitný režim, dopolední i odpolední občerstvení zajištěno v naší klubové restauraci.

A proč vlastně hrát golf?

Strávíte hodně času v pohybu v přírodě s kamarády. Golf je jediná hra, kterou spolu můžou hrát hráči různých výkoností a různého věku a přesto spolu mohou vyrovnaně soutěžit. Golf je zábava na celý život, dokud můžete chodit a unesete golfovou hůl, můžete golf hrát. S golfem můžete začít jakémkoli věku. Je také ideální pro zdraví, chůze je nejpřirozenější pohyb. A jak sami zjistíte, golf je velice zábavný. Mezi lidmi je rozšířena představa, že golf je finančně velmi náročný. Zjistíte, že to není pravda, náklady na golf jsou srovnatelné s jinými sporty.

Cena pětidenního kempu je 2 900 Kč

V ceně kempu je stravování a pitný režim, vstup do aquaparku a celodenní program. Kemp bude probíhat každý den od 8:30 - 17:00. Připravili jsme pro vás dva turnusy: 14.7. - 18.7. a 4.8. - 8.8.

Přihlásit se můžete

emailem recepce@golfkravare.cz, telefonicky 553 673 202, nebo osobně na recepci v golfovém resortu v Kravařích, kde vám také rádi poskytneme další informace a ukážeme vám naše zázemí.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Informace najdete také na našem webu na adrese www.golfkravare.cz/novinky/prazdninovy-kemp-pro-deti/

 

Fotogalerie

 

 

 

 

 

 

Článek byl zobrazen 2 115 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA