Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Z indonéské džungle do australského vnitrozemí - dětský den v pražské ZOO

Emirates zve rodiny s dětmi v neděli 31. května do Zoo Praha na den plný zábavy a dobrodružství. Český tým firmy si pro malé návštěvníky připravil speciální dobrodružnou výpravu kolem světa. Děti budou mít možnost v různých destinacích plnit speciální úkoly a vyhrát zajímavé ceny včetně celoroční vstupenky do pražské zoo pro celou rodinu. Zábavně-vzdělávací den se uskuteční u příležitosti Mezinárodního dne dětí.

„Děti a rodiny jsou prioritou a tvoří významnou část naší klientské základny," řekl Bořivoj Trejbal, ředitel Emirates pro Českou republiku.

den dětí v pražské ZOO

Děti, které navštíví zoo, budou mít možnost „procestovat“ svět a sbíráním razítek za splnění úkolů se zároveň naučí něco o životě zvířat z nejrůznějších destinací Emirates jako jsou Dubaj, Indonésie, Austrálie, Afrika a Čína. 

Bořivoj Trejbal dodal: „Zveme všechny rodiny, aby se k nám přidaly a zúčastnily se dětského dnu Emirates v pražské zoo. Jsme rádi, že budeme mít možnost se s dětmi a fanoušky osobně setkat a připravit pro ně tento zábavný program.“

den dětí v pražské ZOO

Dobrodružná výprava kolem světa je v zoo připravena pro všechny děti ve věku od 3 do 15 let. Jednotlivé úkoly jsou rozděleny podle věkových kategorií a všichni účastníci výpravy obdrží speciální dárek.

V květnu je pražská zoo otevřena od 9:00 do 18:00 hodin. Pro více informací o vstupném do zoo prosím navštivte www.zoopraha.cz. Emirates dětský den a výprava za dobrodružstvím začíná v 9:00 hodin a účast v soutěži je zdarma.

- Tisková zpráva -

Článek byl zobrazen 5 087 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA