Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zvýhodněná nabídka dlouhodobého ubytování v A. V. Pensionu Praha

Jezdíte pravidelně do Prahy za prací a hledáte ubytování, které kombinuje výhody hotelu a ubytování v soukromí nebo v pronajatém bytě? Využijte nabídky A.V. Pensionu Praha, který nyní nabízí svým klientům dlouhodobé ubytování za zvýhodněnou cenu.

Možností jak si zajistit dlouhodobé ubytování v Praze je hned několik a záleží pouze na vás, čemu dáte přednost. Každá z možností má totiž své výhody i nevýhody. Jednou z variant je pronajmout si v Praze byt. Pro osoby dojíždějící za prací je ideální malý byt s jedním, maximálně dvěma pokoji, který poskytne svému uživateli úplné soukromí. Problémem může být vybavení – buď musíte počítat se vstupními náklady na vybavení bytu (odhadem 20 – 100 tisíc korun) nebo je možné koupit či pronajmout byt už vybavený. Je však potřeba počítat s tím, že o byt bude třeba průběžně udržovat a to ať už formou pravidelného úklidu a praní bytových a ložních textilií nebo technické údržby (malování, opravy spotřebičů, apod.) Na takovou údržbu si je potřeba vyhradit čas i finanční prostředky. Mít pěkně zařízený byt, do kterého jezdíte jen na několik dnů v týdnu, má i další úskalí – zejména riziko loupeže. Pro zloděje není tak složité vypozorovat nebo zjistit, že o víkendech je byt prázdný.

dlouhodobé ubytování v Praze

Další variantou je využívat služeb hotelu nebo penzionu. Výhodou je, že hotelové pokoje jsou pohodlně vybavené jak k odpočinku, tak k práci, pravidelně uklízené a většinou také bezpečné. Nevýhodou může být poměrně malý prostor a vysoká cena.

dlouhodobé ubytování v Praze

Další velmi zajímavou možností je dlouhodobé ubytování v penzionu, kde se kombinují výhody obou předchozích variant. A. V. Pension Praha nabízí přesně tento typ ubytování pro všechny, kteří dojíždějí pravidelně za prací do hlavního města a nechtějí se starat o pronajatý byt, ani platit drahý hotel. Pokoje pensionu jsou vybaveny pohodlným zařízením vyhovujícím nejvyšším nárokům na odpočinek i práci (pracovní stůl, připojení na Wi-Fi, doplňovaný minibar, televize, rychlovarná konvice, případně kompletně vybavená kuchyň). Ubytovaní se zde cítí jako doma a ve velmi příjemném prostředí rodinného penzionu se zahradou a venkovním bazénem se mohou spolehnout nejen na pravidelný úklid a zajištěnou snídani, ale také na vstřícnost personálu a rodinnou atmosféru, kterými je právě tento pension proslulý.

dlouhodobé ubytování v Praze

Pro koho je ubytování v A. V. Pensionu Praha určeno:
Pro hosty, kteří potřebují dlouhodobé ubytování v Praze každý týden od pondělí do pátku.

dlouhodobé ubytování v Praze

Jaké služby můžete očekávat:
- ubytování v rodinném domě se zahradou poblíž stanice metra Chodov,
- vybavený pokoj s televizí, ledničkou, varnou konvicí, případně vybavenou kuchyňkou,
- bezplatné Wi-Fi připojení,
- každý týden čisté povlečení, ručníky a úklid pokoje,
- možnost využití pračky, žehličky,
- ve většině pokojů je klimatizace,
- po dohodě také snídaně formou švédských stolů,
- možnost parkování v ulici před objektem.
Zvýhodněná cenová nabídka na zimní období na min 16 nocí:
500 Kč za osobu a noc v pokoji se sdílenou koupelnou (pokoje č. 7 a 8)
600 Kč za osobu a noc v pokoji s vlastní koupelnou (pokoj č. 2)

dlouhodobé ubytování v Praze

Veškeré další informace Vám rádi poskytneme na tel. 603 164 374 nebo emailu info@pension-praha.cz.

Podrobné informace a virtuální prohlídku jednotlivých pokojů najdete na www.pension-praha.cz

- PR článek -

Článek byl zobrazen 2 407 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA