Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

České Budějovice vás okouzlí i v zimě

Zimní výlety určitě mají své kouzlo. Nejenže si prohlédnete známá česká místa a města z úplně jiné perspektivy, jejich návštěvu můžete navíc spojit i s lyžováním nebo jinými zimními radovánkami. Pokud se v závěru výletu rozhodnete pro zasloužené posezení u teplého svařeného vína nebo rovnou pro návštěvu sauny či jiného wellness zařízení, užijete si to o to více.

České Budějovice mají své kouzlo za každého počasí

České Budějovice jsou krásnou metropolí malebného Jihomoravského kraje. Během své procházky městem můžete obdivovat třeba barokní katedrálu svatého Míkuláše, její zvonici zvanou Černá věž, gotický dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie nebo náměstí Přemysla Otakara II. s radnicí a barokní kašnou. Pokud se do Českých Budějovic vypravíte v předvánočním čase, potom právě na tomto náměstí narazíte na vánoční trhy. Kromě tradičních stánků nabízejících vše od cukroví až po vánoční dekorace a dárky se můžete těšit také na bohatý doprovodný program, který to vše ještě vylepší.

hotely České Budějovice

Kde se schovat před zimou?

Pokud by vás ani oblíbený svařák na vánočních trzích nezahřál, můžete se vypravit do některé z mnoha českobudějovických kaváren, restaurací a barů. A nebo co říkáte třeba na návštěvu wellness centra, kde byste se mohli pořádně prohřát v sauně? Zní to lákavě, nemyslíte? V Českých Budějovicích si takový luxus můžete snadno dopřát. Stačí navštívit hotel Dvořák sídlící přímo na náměstí Přemysla Otakara II., který svým hostům nabízí i služby wellness centra. Veškeré podrobnosti nejen o hotelu Dvořák, ale také o dalších českých wellness hotelech najdete na webových stránkách Spa.cz.

hotely České Budějovice

Kam z Českých Budějovic na lyže?

Spojit návštěvu Českých Budějovic s lyžováním není vůbec těžké. Jen pár kilometrů od města leží třeba dva menší skiareály Chmelná a Kluk. Oba jsou určeny spíše pro rodiny s dětmi, začátečníky i další nenáročné lyžaře. U prvního jmenovaného areálu nezapomněli ani na příznivce běhu na lyžích. Naleznete tady hned dva dobře upravené běžecké okruhy dlouhé 3,5 a 7 kilometrů. Pokud si budete chtít užít ještě lepší lyžování, nezbývá, než navštívit přibližně 55 kilometrů vzdálený skiareál Lipno. Tady najdete celkem 12 sjezdovek, jeden z největších snowparků v Čechách, skicrossovou dráhu i 40 kilometrů běžeckých stop. Tady si zkrátka přijdou na své všichni milovníci zimních radovánek.

Ubytování v Českých Budějovicích

hotely České Budějovice

Je předem jasné, že prohlídka města, návštěva wellness centra a ještě výlet na lyže nelze stihnout během jednoho dne. V Budějovicích to chce alespoň víkend. Budete tak určitě potřebovat nějaké příjemné ubytování. Hotely a penziony v Českých Budějovicích seženete nejvýhodněji s Hotely.cz. Na stránkách tohoto portálu totiž naleznete kompletní seznam ubytovacích zařízení v Českých Budějovicích. Najdete tady nejen malé penziony, ale i větší hotely připravené poskytnou hostům nejvyšší možný komfort. Nechybí detailní popisy, reálné fotografie ani hodnocení již ubytovaných hostů. S těmito informacemi bude výběr toho nejlepšího ubytování v Českých Budějovicích úplná hračka. Tak s tím neotálejte, a začněte plánovat svůj pobyt v krásné jihočeské metropoli ještě dnes.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 1 069 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA