Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Najděte penzion či hotel na pár kliků

Cestování po Čechách a Moravě je stále v kurzu. Ať už na jednodenní výlet, prodloužený víkend, nebo delší čas. V létě je vždy příležitost se zchladit v řece či bazénu. V zimním období máte na výběr několik lyžařských středisek. A mezitím můžete objevovat krásy přírodních parků. Abyste nemuseli trávit nejdelší čas přípravy na výjezd hledáním ubytování, máme pro vás jednoduchý tip.

Většina lidí hledá penzion nebo hotel až poté, co si vybere cílovou destinaci. A to je samozřejmě správný postup. Další krok ale spočívá ve vyhledávání kontaktů a několikadenním dohadováním s různými majiteli, jaké termíny mají volné, zda do zařízení mohou psi a platí-li se za parkování. Představte si, že byste tyto dotazy sepsali jen jednou a bez hledání kontaktů odeslali. Následně by se vám ozvali vstřícní hostitelé s nabídkou přímo na míru.

Jak na to?

Přesně tak totiž funguje poptávkový systém Poptávej.cz. Začnete tím, že na jeho webových stránkách vyplníte poptávkový formulář. Před tím si jen musíte dobře rozmyslet, o jaký typ ubytování máte zájem. Chcete se trochu rozšoupnout a vybrat si luxusní hotel? Nebo hledáte příjemný rodinný penzion, kam vyrazíte společně s rodinou a přáteli? Potřebujete vlastní kuchyňský kout? Všechny požadavky přímo sepište do formuláře. Doplňte žádaný a případně i náhradní termín, lokalitu a jednoduše odešlete. Celý proces vyplňování vám nezabere ani pět minut.

Poptávej.cz

Co se stane pak?

Výhodou poptávkového systému je, že se vaše poptávka zobrazí přesně těm majitelům ubytování, které hledáte. Ti už si jen ověří, zda mají daný termín volný a následně zareagují s cenovou nabídkou na míru přímo do vašeho emailu. Vás celý proces nestál více než pár minut času a nyní si můžete z nabídek vybrat tu nejlepší. Dále už komunikujete přímo s kontaktní osobou zastupující pension nebo hotel a doladíte detaily. Domluvený termín rezervujete a případně potvrdíte zálohou.

Proč poptávkový server?

Ušetří vám spoustu času při hledání ubytování. Dostanete nabídku na míru a neztratíte při tom nervy. Díky jednotlivým nabídkám si také uděláte dobrý přehled o tom, jaké jsou tržní ceny.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 1 360 krát.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA