Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zvýhodněná nabídka dlouhodobého ubytování v A. V. Pensionu Praha

Jezdíte pravidelně do Prahy za prací a hledáte ubytování, které kombinuje výhody hotelu a ubytování v soukromí nebo v pronajatém bytě? Využijte nabídky A.V. Pensionu Praha, který nyní nabízí svým klientům dlouhodobé ubytování za zvýhodněnou cenu.

Možností jak si zajistit dlouhodobé ubytování v Praze je hned několik a záleží pouze na vás, čemu dáte přednost. Každá z možností má totiž své výhody i nevýhody. Jednou z variant je pronajmout si v Praze byt. Pro osoby dojíždějící za prací je ideální malý byt s jedním, maximálně dvěma pokoji, který poskytne svému uživateli úplné soukromí. Problémem může být vybavení – buď musíte počítat se vstupními náklady na vybavení bytu (odhadem 20 – 100 tisíc korun) nebo je možné koupit či pronajmout byt už vybavený. Je však potřeba počítat s tím, že o byt bude třeba průběžně udržovat a to ať už formou pravidelného úklidu a praní bytových a ložních textilií nebo technické údržby (malování, opravy spotřebičů, apod.) Na takovou údržbu si je potřeba vyhradit čas i finanční prostředky. Mít pěkně zařízený byt, do kterého jezdíte jen na několik dnů v týdnu, má i další úskalí – zejména riziko loupeže. Pro zloděje není tak složité vypozorovat nebo zjistit, že o víkendech je byt prázdný.

dlouhodobé ubytování v Praze

Další variantou je využívat služeb hotelu nebo penzionu. Výhodou je, že hotelové pokoje jsou pohodlně vybavené jak k odpočinku, tak k práci, pravidelně uklízené a většinou také bezpečné. Nevýhodou může být poměrně malý prostor a vysoká cena.

dlouhodobé ubytování v Praze

Další velmi zajímavou možností je dlouhodobé ubytování v penzionu, kde se kombinují výhody obou předchozích variant. A. V. Pension Praha nabízí přesně tento typ ubytování pro všechny, kteří dojíždějí pravidelně za prací do hlavního města a nechtějí se starat o pronajatý byt, ani platit drahý hotel. Pokoje pensionu jsou vybaveny pohodlným zařízením vyhovujícím nejvyšším nárokům na odpočinek i práci (pracovní stůl, připojení na Wi-Fi, doplňovaný minibar, televize, rychlovarná konvice, případně kompletně vybavená kuchyň). Ubytovaní se zde cítí jako doma a ve velmi příjemném prostředí rodinného penzionu se zahradou a venkovním bazénem se mohou spolehnout nejen na pravidelný úklid a zajištěnou snídani, ale také na vstřícnost personálu a rodinnou atmosféru, kterými je právě tento pension proslulý.

dlouhodobé ubytování v Praze

Pro koho je ubytování v A. V. Pensionu Praha určeno:
Pro hosty, kteří potřebují dlouhodobé ubytování v Praze každý týden od pondělí do pátku.

dlouhodobé ubytování v Praze

Jaké služby můžete očekávat:
- ubytování v rodinném domě se zahradou poblíž stanice metra Chodov,
- vybavený pokoj s televizí, ledničkou, varnou konvicí, případně vybavenou kuchyňkou,
- bezplatné Wi-Fi připojení,
- každý týden čisté povlečení, ručníky a úklid pokoje,
- možnost využití pračky, žehličky,
- ve většině pokojů je klimatizace,
- po dohodě také snídaně formou švédských stolů,
- možnost parkování v ulici před objektem.
Zvýhodněná cenová nabídka na zimní období na min 16 nocí:
500 Kč za osobu a noc v pokoji se sdílenou koupelnou (pokoje č. 7 a 8)
600 Kč za osobu a noc v pokoji s vlastní koupelnou (pokoj č. 2)

dlouhodobé ubytování v Praze

Veškeré další informace Vám rádi poskytneme na tel. 603 164 374 nebo emailu info@pension-praha.cz.

Podrobné informace a virtuální prohlídku jednotlivých pokojů najdete na www.pension-praha.cz

- PR článek -

Článek byl zobrazen 3 246 krát.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA