Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dovolená ve srubu je nezapomenutelným zážitkem

Sruby nabízejí úžasné pohodlí a teplo

Až příště narazíte na sruby k pronájmu, věnujte nabídce více pozornosti. Dovolená strávená ve srubu je totiž opravdovou lahůdkou. Proč? Ubytování ve srubu je vysoce komfortní a máte jistotu, že vám nebude zima, ani kdybyste se do srubu vypravili uprostřed těch nejhorších mrazů. Dřevo má totiž výtečné tepelné izolační vlastnosti.

Dovolená ve srubu
Zdroj obrázku: Jan Mika / Shutterstock.com

Dobijte si baterky a nechte se hýčkat dřevem

Ovšem dřevo má i další skvělé vlastnosti. Kupříkladu dokáže pohlcovat pachy a regulovat vlhkost, a co teprve pozitivní vliv na lidskou psychiku. V dřevěných stavbách se cítíme komfortně, tudíž jsme díky tomu i šťastnější. Potřebujete-li na pár dní změnu prostředí, vyrazte do přírody a zarezervujte si ubytování ve srubu. Uvidíte, že takový odpočinek vám dobije baterky a domů se vrátíte šťastní a spokojení.

Kam do srubu? Nejlepší jsou libovolné české hory

Typ ubytování již máte, zbývá si vybrat vhodnou destinaci. Za krásnými sruby se můžete vydat do českých hor. Schválně se podívejte například na nabídku ubytování Orlické hory. Při návštěvě Orlických hor byste rozhodně neměli minout Velkou Deštnou, Šerlich a přírodní rezervace Bukačka, Trčkov a Hořečky.

Dopřejte si odpočinek a pobyt ve srubu. Uvidíte, že pobyt v dřevěné stavbě pro vás bude mít terapeutické účinky. Pokud se navíc vydáte do oblasti, která je obklopena lesy a loukami, načerpáte energii i z okolní přírody. Do svého běžného života se následně vrátíte plní elánu a s dobrou náladou.

 

Článek byl zobrazen 449 krát.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA