Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rodinný penzion Romantika

Rodinný penzion Romantika

Maršovice 162
592 31 Nové Město na Moravě
Telefon: 566 617 404
Web: http://www.romantika-penzion.cz/
Email: romantika@wo.cz

 

V bydlišti bratří Křičků Maršovicích, klidné a slunné vísce, vzdálené jen asi čtvrthodinku chůze od Nového Města na Moravě, se na Vaši návštěvu těší rodinná restaurace a penzion Romantika.

Bude nám ctí Vás vidět, podělit se o zážitky a předvést Vám, že Vysočina i romantika, obojí posílené skvělým biatlonovým mistrovstvím, neusnula. Stále žije a má Vám co nabídnout.

Rodinný penzion Romantika

Vysočina a hlavně náš kousek z ní kolem Nového Města na Moravě má stále své kouzlo náš Penzion Romantika s restaurací by rád podpořil započatou cestu k otevření se ještě více hostům a zákazníkům, kteří tuto oblast znají, ale hlavně těm, kteří ji objeví a zamilují si ji.

Dobré jídlo, příjemné posezení, sklenka u baru, grilování, které už se stalo nesmazatelnou součástí našeho podniku, ať už jsou to středeční ryby nebo páteční a sobotní masovky servírované s i znalci pochválenými skvělými domácími omáčkami - to vše Vás naladí na ten správný zážitek a pohodu, což každý z nás k životu potřebuje. 

RESTAURACE
V letní sezóně je otevřena venkovní terasa se 40 místy. Je zde možné stravování po celý den pro hosty penzionu i veřejnost. Nabízíme velký výběr jídel s širším zaměřením. Na své si přijdou vyznavači tradičních českých jídel, vegetariáni i mlsouni. Součástí lístku je i dětské menu. 

Při soukromé akci je možno po domluvě uzavřít restauraci. Objekt představuje ideální místo např. pro pořádání svateb. Zajistíme kompletní výzdobu svatebního sálu včetně květinové výzdoby a svatební tabule a menu. 

Rodinný penzion Romantika - restaurace

SALÓNEK
Lze v něm pořádat různé akce, od oslavy narozenin po porady či jazykové kurzy s možností lehkého občerstvení nebo stravování v místní restauraci.
Firmám nabízíme konferenční místnost s max. počtem 20 osob. Zajistíme: promítací plátno, TV, datový projektor a další dle Vašich požadavků. 

UBYTOVÁNÍ
Pokoje se snažíme vybírat a přizpůsobovat k plné spokojenosti rodin s dětmi a párů, nabízíme i oddělené postele.
K dispozici jsou 2-lůžkové, 3-lůžkové a jeden 4-lůžkový pokoj s možností přistýlky. Pro nejmenší máme k zapůjčení dětskou postýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu.
U penzionu je velké parkoviště a k dispozici je i úschovna kola lyží.

Ceník

Rodinný penzion Romantika - ubytování

OBRAZY
K pohodě jistě přispěje i naše sbírka obrazů "malířů Vysočiny", jež je ukázkou našeho regionu, kterak se měnil a bohužel i mění. Některé vybrané obrazy lze i zakoupit.

Turistika, koupání, horské kolo - to vše patří neodmyslitelně k naší Vysočině. Poznat Vysočinu a její krásy (Devět skal, Stříbrná studánka, Žákova hora) znamená ji procestovat ať už pěšky či na kole. Zde můžete ještě obdivovat romantickou, nedotčenou přírodu. Stovky kilometrů značených turistických tras slibují každý den nezapomenutelný zážitek. V penzionu je k dispozici sauna.

Další kontakty

Mobil: 602 809 495

Naše fotografie

 
 
 
Romantika - koupelna
 
Romantika - restaurace
 
 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.