Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

C.K. AGENTURA ESO s.r.o.

C.K. AGENTURA ESO s.r.o.

SEIFERTOVA 95
130 00 PRAHA 3
Telefon: +420 222 782 931
Web: http://www.ckeso.cz
Email: info@ckeso.cz

 

Na letní měsíce společně s našimi partnery pro Vaše děti připravujeme širokou nabídku dětských táborů po celou dobu prázdnin se zaměřením tématicko-sportovním, výuky jazyků a jízdy na koních. Můžeme také zajistit Vaší rodinou rekreaci v penzionech, či chatkách v mnoha lokalitách ČR (např. Šumava, Jizerské hory, Krkonoše, jižní Čechy), doporučit vhodné cyklistické terény včetně zapůjčení kol, poradit s výběrem místa pro turistiku, nebo pouze odpočinek a koupání.

Zajímáte se o silvestrovský pobyt a oslavu příchodu nového roku na českých horách pro sebe, svojí rodinu, nebo okruh přátel. Neváhejte a rezervujte si nejlukrativnější termín včas!!!

Pro zimní období jsme na našich stránkách pro vás připravili nejznámější a nejnavštěvovanější střediska Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska a Andory. Jedná se o pobyty, popř. zájezdy svým rozsahem by měly uspokojit všechny kategorie zákazníků, ať už se jedná o rodinu s dětmi která chce strávit týden lyžováním pod alpskými velikány za stejnou cenu jako v Krkonoších, či nejnáročnější lyžaře hledající desítky kilometrů prudkých svahů, zrovna tak jako klientelu toužící po aktivním odpočinku v luxusním hotelu. Samozřejmě se na naše stránky nemůže vejít vše a tak Vám podle přání můžeme nabídnout i další kapacity v těchto, popřípadě i v jiných Vámi vybraných oblastech. Námi pořádané zájezdy obsahují veškerý servis včetně dopravy, ubytování, polopenze, permanentky, komplexního pojištění a služby průvodce. A pro vaše děti jsou připraveny lyžařské kurzy pořádané o jarních prázdninách.

Další kontakty

FAX: +420 222 782 932
MOBIL: +420 603 172 380

 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.