Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Kalvia

CK Kalvia

Sladkovského 415
530 02 Pardubice
Telefon: +420 466 611 927
Web: http://www.kalvia.cz
Email: info@kalvia.cz

 

Nabízíme zájezdy do CHORVATSKA - Drvenik a ITÁLIE - Cavallino. 

Chorvatsko - DRVENIK 
Letovisko v nejkrásnější části Makarské riviéry. Vzhůru se nad Drvenikem tyčí vrchy pohoří Biokova. Letovisko je rozděleno na dvě části - Malý a Velký Drvenik. Obě části jsou spojeny promenádou kopírující pobřeží.
Pláže z drobných oblázků tvoří dvě překrásné zátoky, které se zvolna svažují do moře. Pláže jsou zčásti kryté vzrostlými borovicemi a tamaryšky a tudíž vedle slunce poskytují i žádaný stín. Milovníci klidných míst naleznou v okolí intimnější prostředí mezi skalisky a v četných malých zátokách. Je důležitým přístavem, který spojuje pobřeží s Hvarem a Korčulou. 

Itálie - CAVALLINO
 
Malé městečko Cavallino, které leží na stejnojmenném poloostrově v severní Itálii, 4 km od centra Lido di Jesolo s řadou typických restaurací, pizzerií, barů i obchůdků a rozvinutým cestovním ruchem. Řadí se mezi známá a hojně navštěvovaná letoviska této oblasti. 

V naší nabídce máme také zastoupení dalších tour operátorů. 

Dále nabízíme ubytování v Pardubicích.

Další kontakty

Tel./Fax: 466 611 869

 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.