Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Penzion a restaurace Mlýn

Penzion a restaurace Mlýn

Podivínská 655
691 02 Velké Bílovice
Telefon: 515 531 837
Web: http://www.pensionmlyn.eu
Email: info@pensionmlyn.eu

 

Penzion a restaurace Mlýn se nachází na okraji Velkých Bílovic, které jsou každoročně jedním z hojně navštěvovaných turistických cílů Jižní Moravy. Obec je výchozím bodem pro mnoho památek a bodů zájmu v okolí.

Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v České republice a viniční svahy ji obklopují ze všech stran.

Navštivte i vy tuto lokalitu a poznejte krásy Jižní Moravy. Vinařské oblast Velké Bílovice vás jistě okouzlí a budete se sem rádi vracet. Každoročně se můžete stát aktéry různých událostí a místního folklóru. Ubytujte se zde i vy a zažijte něco nezapomenutelného.

Penzion a restaurace Mlýn

RESTAURACE 
Je součástí penzionu, kuchyně je denně otevřena od 11°°do 21°° hodin. Snídaně jsou podávány od 7°° do 10°° hodin (při skupinových pobytech formou švédského stolu). Po dohodě je možno připravit i společné menu. Ostatní dle denní nabídky a stálého jídelního lístku. V letních měsících máte k dispozici venkovní posezení.  

Každý týden pro vás připravujeme nové menu hotových jídel za zvýhodněnou cenu.

Dle sezóny zařazujeme mezi akce restaurace dny různých kuchyní, například myslivecké hody, zvěřinové hody, Svatomartinské husy, atd. Pokud se stravujete v místních restauracích obce Velké Bílovice, mohla by vás zajímat možnost nechat si zasílat menu na nadcházející týden do emailu. Můžete si tak předem rezervovat svíčkovou, plněné ovocné knedlíky, nebo jiná oblíbená jídla.

Penzion a restaurace Mlýn - restaurace

UBYTOVÁNÍ
10x dvoulůžkový pokoj
  9x dvoulůžkový s možností přistýlky pro 2osoby
  2x třílůžkový pokoj
  2x jednolůžkový pokoj
  1x apartmán 100m2 pro 4-6 osob
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha+WC), televizi, WIFI připojení ve všech prostorách. Soukromé hlídané parkoviště ve dvoře - pro hosty restaurace a ubytované zdarma. 

Penzion a restaurace Mlýn - ubytování

K dispozici je úschovna kol a nově i půjčovna kol. V blízkosti penzionu jsou tenisové kurty, fotbalové i dětské hřiště. Náš penzion je vhodný pro ubytování rodinných dovolených, pro milovníky cykloturistiky, ale i služební cesty. Přijďte se k nám podívat.

VINNÝ SKLÍPEK
Nachází se ve vzdálenosti 1,5 km od Penzionu, cca 25 minut chůze. Po předběžné domluvě vás můžeme do sklípku odvézt. Na zpáteční cestu můžete využít místní Taxi službu a nebo se vydat pěšky příjemnou procházkou.
Sklípek je max. pro 25 osob. Možnost zajištění řízené degustace od rodinného vinařství Sing wine rodiny Teturových (www.singwine.cz), se kterými spolupracujeme a jejichž sortiment vín zde můžete ochutnat. Na přání připravíme pohoštění dle předchozí dohody.

VÝLETY

Další kontakty

Mobil: 606 741 107

Naše fotografie

 
 
 
 
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

MEXIKO - Velký okruh

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách Mexika - Teotihuacan, Mexico-City centrum, svatyně GUADALUPE, muzeum antropologie, Tula, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, Palenque a další. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.