Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Návštěva Prahy spojená s kongresem a zábavou? Nic neobvyklého.

Do Prahy se každoročně sjíždějí odborníci z celého světa na nejrůznější konference a kongresy, ale také zaměstnanci, spolupracovníci a partneři tuzemských firem, aby při příležitosti pracovního setkání navštívili zajímavá místa hlavního města a neformálně se pobavili. Možností, kam vyrazit, je opravdu celá řada.

Na jižní Moravě jsou firemní setkání tradičně spojená s návštěvou vinných sklípků, které se k velké radosti zúčastněných můžou konat každý rok, a přesto neomrzí. V Ostravě jsou oblíbenou atrakcí Vysoké pece v Dolní oblasti Vítkovic, ale co v Praze? Ve městě, které toho nabízí tolik - od historických památek a kulturních událostí až zážitkové parky a vyhlášené noční bary? Ve městě, kde každý Čech už několikrát byl a někteří sem v souvislosti s pracovními povinnostmi přijíždějí každý měsíc nebo každý týden? Zajímavé tipy pro pořadatele i účastníky konferencí, firemních setkání a školení se proto určitě budou hodit.

Jurys Inn

Výběr vhodné aktivity záleží na preferencích, věku a pohlaví konkrétních účastníků. Program by měl být také přizpůsoben umístění konference a ubytování účastníků, aby nemuseli večer cestovat přes celou Prahu, případně naopak zvolit hotel a místo setkání, dle doprovodného programu.

Dobrou volbou je vždy ubytování v centru Prahy, nebo alespoň co nejblíže centra, s dobrou dopravní dostupností, ideálně pár minut od stanice metra. Pokud zvolíte konferenční hotel na Florenci, budete mít jistotu, že centrum města je na dosah ruky, výhodou je blízkost autobusového i vlakového nádraží a metra.

Jurys Inn
Jurys Inn – hotel v Praze 8 nabízí 3 místnosti vhodné pro konference, školení nebo menší firemní setkání

Tipy na kulturní akce, historické budovy i netradiční aktivity:

- „Divadlo žije“ - návštěva divadla je stále oblíbenou aktivitou, zejména pro kulturněji založenou společnost, která v důsledku náročných pracovních povinností nemá na kulturu jinak moc času, např. nedaleké Karlínské divadlo, z Florence to není daleko ani do divadla Ponec, Divadla Járy Cimrmana nebo do Archy.

- Forum Karlín – multifunkční prostor je dějištěm kulturních a společenských akcí, koncertů, plesů, předávání hudebních cen apod. Součástí jsou také kancelářské prostory s neopakovatelnými výhledy do okolí. Projekt Forum Karlín získal v listopadu 2014 zvláštní cenu poroty v soutěži “Best of Realty – Nejlepší z realit 2014” za posun pražského Karlína, který se rozvíjí především v oblasti administrativních prostor, také do centra společenského a kulturního dění.

- za moderní architekturou do River City – tento unikátní komplex administrativních a rezidenčních budov na břehu Vltavy vedle Negrelliho viaduktu na místě bývalého Karlínského přístavu, zaujme především netradičními tvary, materiály a barvami fasád.

- kostel Svatých Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí patří mezi největší církevní stavby u nás. Postaven byl v polovině 19. Století ve stylu pozdně románské baziliky. Na výzdobě kostela se podílela celá řada předních českých umělců – Václav Levý, Josef Mánes, František Ženíšek nebo Josef Matyáš Trenkvald.

- Karlínská synagoga byla postavena v novorománském slovu a dokončena v roce 1861 pro místní židovskou komunitu. Karlín byl až do konce roku 1921 samostatným městem s převážně industriálním a obchodním zaměřením. Bohatí majitelé továren a obchodníci v Karlíně byli většinou Židé.

- večery většinou již tradičně patří neformálně zábavě a utužování kolektivu – můžete vyrazit do příjemné české hospůdky, baru i luxusní restaurace.

Jurys Inn
Velmi oblíbené bistro v Praze 8, v hotelu Jurys Inn, je hojně navštěvované nejen hotelovými hosty. Příjemná atmosféra a útulné prostředí s širokou nabídkou lokální gastronomie je vyhledávané pro pracovní setkání a obědy, i neformální večerní posezení.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 510 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA