Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bohemaland - Zlaté Hory

(480 - 974 m. n. m.)
Ski areál Bohemaland se nachází ve Zlatých horách v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Nejen lyžařům je zde k dispozici moderní nová čtyřsedačková lanovka Doppelmayr dlouhá 1200 metrů, která je v provozu po celý rok i ve večerních hodinách.  Díky závěsným vozíkům je možné na ní přepravovat i horská kola. Její přepravní kapacita je 2400 osob za hodinu, což přispělo k tomu, že se zde netvoří nekonečné fronty na vlek. Sjezdovka vede přímo podél lanovky a využít můžete dvě její varianty, buď v celkové trase 1250 m z výstupní stanice Edelštejn do nástupní stanice Zlaté Hory s celkovým převýšením 175 metrů, nebo na 800 metrů dlouhé trase Edelštejn - Zlaté louky, s převýšením 134 metrů. Povrch sjezdovky je pravidelně upravován a v případě potřeby i uměle zasněžován. Sjezdovka je také osvětlená pro možnost večerního lyžování. Je zde velmi vysoká úroveň lyžování a areál Bohemaland patří dnes mezi nejmodernější ski areály v Jeseníkách.

Celodenní skipas pro dospělou osobu vyjde na 550 Kč, pro dítě na 400 Kč. Přímo u nástupní stanice lanovky je zřízena půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola, areál nabízí navíc také dětský snowpark. Na hřebeni hory Příčná je pak pro dospělé snowboardisty připraven snowpark s množstvím překážek. Příznivci běžeckého lyžování mají možnost využít celou řadu značených a upravených cest nejrůznějších délek a obtížností.

V areálu je možnost ubytování v zařízeních různých cenových kategorií. Jsou zde skromné dvoulůžkové chatky i luxusnější rodinné apartmány nebo hotely. Od toho se odvíjí také ceny. Veškerá ubytovací zařízení se nachází maximálně 300 metrů od hlavní budovy, kde je návštěvníkům k dispozici restaurace, recepce, bar, sauna, posilovna, perličkové lázně, půjčovna sportovních potřeb a další. Hosté zde mají možnost bezplatně parkovat svá vozidla, přímo u lanovky. Celkově je zde 800 parkovacích míst. Stravování je umožněno ve dvou jídelnách s kapacitou 200 osob.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA