Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

SportPARK Františkov

(540 – 640 m. n. m.)
Tento lyžařský areál najdete na trase Hanušovice – Jeseník, v klidném a příjemném prostředí. Kromě skvělých lyžařských podmínek je zde také dobré zázemí pro turisty. Místní svahy jsou ideální pro rodiny s dětmi. Areál nabízí dvě sjezdovky, červenou a modrou, o délce 500 a 600 metrů, které jsou pravidelně zasněžovány dvěma sněhovými děly a upravovány strojem na úpravu svahu. Kvůli večernímu lyžování je tento svah  také osvětlen. Pro snowboardisty zde byl vybudován také snowpark. Areál je v provozu denně od 9 do 21 hodin s večerním lyžováním. Sportpark Františkov skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová. Pro běžkaře je připraven uzavřený běžecký okruh nad areálem, který je pravidelně upravován.

Parkování je možné zdarma asi 50 metrů od vleku. V areálu je k dispozici také sněžný bar, občerstvení v bufetu, posezení u ohniště a ubytování. Celodenní jízdenka do SportParku Františkov vyjde na 280 Kč pro dospělou osobu a na 160 Kč pro dítě do 15 let.

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA