Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Josefův Důl

(600 – 860 m. n. m.)
Menší lyžařský areál Josefův důl se nachází ve stejnojmenné obci, ve východní části Jizerských hor. Zajímavostí je to, že zde průměrně sněží 100 dnů v roce. K lyžování zde slouží tři lokality. V oblasti Lucifer najdeme 3 částečně zasněžované sjezdovky s vleky, dlouhé od 110 do 500 metrů – Velký Lucifer, Malý Lucifer a Peklo. Ski areál Lucifer je umístěn na úplném konci Josefova Dolu. Parkování ve Ski areálu Lucifer je zdarma. Dostatek sněhu je zajišťován sněhovým dělem značky Areco. Nejlepším místem pro odpočinek a načerpání nových sil je Hospůdka U Vleku. Celodenní permanentka vyjde na 230 Kč. Ubytování poskytuje Penzion Niky nebo horská chata U Vleku.

V Bukovce jsou v provozu 2 sjezdovky s vleky a jedním dětským vlekem. Sjezdovky jsou dlouhé 450 a 800 metrů. Je zde zajištěno osvětlení pro možnost večerního lyžování od 19 do 23 hodin. V oblasti Jatka je jeden vlek o délce 270 metrů s večerním osvětlením. Areály jsou v provozu od 9 do 17 hodin. Celková přepravní kapacita vleků je 3600 osob za hodinu. Pro běžkaře je zde připraven areál Lesana, kde jsou upravené běžecké tratě o délce od 500 metrů do 5 km, z toho je 800 metrů osvětlených.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA