Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kamenec - Jablonec nad Jizerou

(450 – 672 m. n. m.)
Lyžařský areál Kamenec najdeme nedaleko Jablonce nad Jizerou, v západní části Krkonoš. Jde o menší středisko, které je určeno spíše méně náročným lyžařům a příznivcům snowboardu. Areál nabízí tři sjezdové tratě, nejdelší je modrá, která je dlouhá 1250 metrů a převýšení má 227 metrů. Dále jsou zde 2 červené, dlouhé kolem 1100 metrů. Na jedné z nich je možné provozovat večerní lyžování. Sjet si můžete také 700 m dlouhou boardercrossovou trať s různými skoky a rail, která je součástí snowparku. Celková délka sjezdovek je kolem 3 kilometrů. Lyžuje se na severním svahu Tříčských vrchů, kam vás od parkoviště vyvezou dva vleky s celkovou přepravní kapacitou 1700 osob za hodinu. Parkoviště zdarma se nachází asi 50 metrů od dolní stanice vleku. V areálu funguje také půjčovna, úschovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení.

Z vrcholku Kamence vedou upravené běžecké tratě až do Vysoké nad Jizerou, na Paseky, Rejdice nebo až do Jizerských hor. U dolní stanice vleku se můžete občerstvit u stánku nebo v restauraci. V sezóně do kamence jezdí pravidelně skibusy z Prahy a Mladé Boleslavi.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA