Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Paseky nad Jizerou

(626 – 860 m. n. m.)
Na pomezí Jizerských hor a Krkonoš se nachází Paseky nad Jizerou. Jde o horskou obec, která se rozprostírá na západním okraji Krkonoš, v oblasti Krkonošského národního parku. Leží asi 4 km od městečka Rokytnice nad Jizerou. Dnes patří pro svou polohu a přírodní krásy k vyhledávaným rekreačním oblastem v zimním i letním období. Místní lyžařský areál je součástí společného skipasu Skiregion, který zahrnuje Rokytnici nad Jizerou, Harrachov, Příchovice a Rejdice - Kořenov.

Sjezdovky se nacházejí na jihovýchodním svahu Bílé skály měřící 964 metrů nad mořem. Lyžuje se na čtyřech červených a šesti modrých sjezdovkách. Nejdelší modrá sjezdovka Prdecká magistrála měří 1600 metrů, ostatní červené jsou dlouhé do 1200 metrů. Celková délka sjezdovek je kolem 10 km. Přepravu lyžařů zajišťuje 7 vleků s přepravní kapacitou kolem 5000 osob za hodinu. Svahy jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Jednodenní skipas v hlavní sezóně pro dospělou osobu vyjde na 400 Kč a pro dítě do 10 let na 260 Kč. U dolní stanice vleků je možnost parkování pro auta i autobusy zdarma. Ubytování je možné přímo v Pasekách nad Jizerou, kde je množství penzionů, chat a privátů.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA