Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Česko - města, kraje, lokality

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Česko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Česko.

Hruboskalsko – skalní město v Českém ráji

Hruboskalsko – skalní město v Českém ráji

Český ráj je nejstarší chráněnou krajinnou oblastí v České republice, která se díky členitým pískovcovým skalám doslova stala rájem a pojmem pro horolezce. Abyste však propadli kouzlu tohoto místa nemusíte být zrovna milovníky výšek a horolezeckých výstupů. Vydejme se tedy společně do místa, které bylo pro svou unikátnost zařazeno i do sítě evropských geoparků UNESCO.

celý článek

 

Relax Fitness Squash Club

Provoz sportovního centra.

celý článek

 

Pražský hrad - výsostné panovnické sídlo českých králů

Pražský hrad - výsostné panovnické sídlo českých králů

Pražský hrad se nikdy neokouká a člověk stojí po staletí dodnes v úžasu nad jeho krásou a impozantností, s jakou je vystavěn a umístěn nad Prahou. Svým umělecko – architektonickým charakterem, ale také historickou hodnotou, se řadí k nejvýznamnějším kulturním objektům České republiky.

celý článek

 

Vila Tugendhat - ikona funkcionalismu

Vila Tugendhat - ikona funkcionalismu

Prozatím předposlední zápis na listinu UNESCO z území České republiky pochází z Brna. V roce 2001 tam totiž byla připsána zdejší vila Tugendhat.

celý článek

 

Bowling Jiskra

Bowling Jiskra se nachází v Českých Budějovicích, najdete zde 4 BowlingovéB dráhy a restauraci s kapacitou až 50 míst. Dále je tu i menší taneční parket. Pro velký zájem a naší dobré kuchyně poskytujeme i následující služby : Rauty, firemní akce, promoce, atd..

celý článek

 

Hrad Pecka

Hrad Pecka je nazýván Perlou Podkrkonoší. Nachází se přímo ve středu tohoto nádherného kraje. Z hradní vyhlídky je v plné kráse vidět centrální masív Krkonoš se Sněžkou

celý článek

 

Bowling AQUA

Srdečně Vás zveme do bowlingové herny "Bowling AQUA" v Hluboké nad Vltavou.

celý článek

 

Konopiště – chlouba arcivévody Rakouského

Konopiště – chlouba arcivévody Rakouského

V samotném srdci Čech se uprostřed nádherné přírody nachází jeden z nejkrásnějších českých zámků. Historie Konopiště sahá až do 13. století, kdy byl založen původně jako gotická pevnost tehdejším biskupem Tobiášem z Benešova.

celý článek

 

Naslepo hradem Křivoklát

Naslepo hradem Křivoklát

Do zajímavého projektu se začátkem července zapojil jeden z našich nejkrásnějších hradů, Křivoklát. Zatím jako jediný v České republice nabízí speciální prohlídky slabozrakým a nevidomým návštěvníkům.

celý článek

 

Magické skály a zázračná voda Adršpachu

Magické skály a zázračná voda Adršpachu

Tolik fascinujících zákoutí jako v Adršpašsko-teplických skalách uvidíte jen málokde. Toto místo je největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy. Pro poznávání přírodních krás východních Čech a zajímavostí regionu Kladského pomezí je vhodným výchozím bodem hotel Tommy.

celý článek

 

Skanzen Doubrava

Skanzen Doubrava představuje typickou ukázku chebské lidové architektury, tzv. Chebských statků.

celý článek

 

Státní zámek Litomyšl

Státní zámek Litomyšl

Mezi významné památky pardubického kraje patří nepochybně zámek Litomyšl. Ač jde o renesanční stavbu, jeho historie je velmi dlouhá. Už Kosmova kronika zmiňuje v těchto místech existenci dřevěného pomezního hradu v roce 981. Později tady byl postaven hrad kamenný.

celý článek

 
 
 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA