Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Česko - města, kraje, lokality

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Česko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Česko.

Ringhoffer Golf Club

Ringhoffer Golf Club

Ringhoffer Golf Club navazuje na činnost klubu, který vznikl již v roce 1931. Ringhoffer Golf Club, jak již název naznačuje, nese jméno podle rodiny Ringhofferů. Jmého Ringhoffer Golf Club je užíváno s laskavým svolením posledního žijícího potomka barona Emanuela Ringhoffera.

celý článek

 

Golf Club Podbořánky

Golf Club Podbořánky

Golf Club Podbořánky zahájil svou činnost 25.května 2000. To již měl vystavěný driving range, krytá odpaliště a malou akademii. O dva roky později bylo slavnostně otevřeno nové devítijamkové hřiště.

celý článek

 

Golf Club Karlštejn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny vzniklo jedinečné dílo.

celý článek

 

Golf Club Beřovice

Golf Club Beřovice

V golfovém areálu na vás čeká normovaná devítka, golfová akademie a mnoho tréninkových možností. Ve výstavbě je druhá devítka.

celý článek

 

Golf Club Molitorov u Prahy

Golf Club Molitorov u Prahy

Vznikl jako sdružení občanů registrací u Ministerstva vnitra dne 16. 8. 2002. Od tohoto data započala realizace golfového areálu. Golfové hřiště se nachází 25 km od Prahy v obci Molitorov v katastru města Kouřim.

celý článek

 

Benátky nad Jizerou Golf Club Resort Paradise

Benátky nad Jizerou Golf Club Resort Paradise

Benátky nad Jizerou Golf Club RESORT PARADISE leží cca 1,5 km od města Benátky nad Jizerou a je snadno dostupný po rychlostní silnici 10 – Praha – Mladá Boleslav.

celý článek

 

Golf Club Poděbrady

Golf Club Poděbrady

V roce 2000 bylo dokončeno 18ti jamkové hřiště, driving reange, putting, chipping a zároveň bylo zázemí klubu přesunuto od břehu Labe do části areálu Českých radiokomunikací, který umožňoval další rozvoj zázemí pro golfové i jiné aktivity.

celý článek

 

Golf & Country club Mstětice

Golf & Country club Mstětice

Celá koncepce golfového areálu Mstětice byla inspirována klasickými anglickými hřišti typu links a kluby s velkou historickou tradicí golfu. Hřiště je situováno do mírně zvlněného terénu, dráhy jsou lemovány vysokým travním porostem s hustými křovisky.

celý článek

 

Golf Praha - Hodkovičky

Golf Praha - Hodkovičky

V Hodkovičkách naleznete devítijamkové plně zavlažované hřiště s parem 36/72. Otevřeno bylo VIP turnajem 29. července 2005, od 30. července pak je veřejně přístupné všem hráčům s HCP.

celý článek

 

Golf Club Praha

Golf Club Praha

Devíti jamkové hřiště s parem 70 navržené architektem Kamilem Pilátem. K dispozice je také, klubovna, cvičný areál, restaurace s terasou, šatny, koupelny, šatnové skříňky a klece pro úschovu gofových holí a vozíků.

celý článek

 

Golf Club Hostivař

Golf Club Hostivař

Golf Hostivař je golfový areál situovaný v Praze. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, po získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9-ti jamkovém hřišti.

celý článek

 

Atrium Golf Club

Atrium Golf Club se nachází v Trhovém Štěpánově, v malebné vesničce na Podblanicku, 10 km od Vlašimi. Najdete zde krátké golfové hřiště, které poskytuje možnost seznámit veřejnost s golfem jako takovým a hráčům umožní zdokonalovat krátkou a přesnou hru.

celý článek

 
 
 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA