Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lysá Hora

(1324 m. n. m.)
Lysá hora je se svou výškou 1324 metrů nad mořem nejvyšším vrcholem Beskyd. Její nadmořská výška zajišťuje dostatek sněhu většinou až do května, což přitahuje milovníky zimních sportů. Na jejím úpatí se nachází 2 sjezdovky s vleky, které mají přepravní kapacitu 2500 osob za hodinu. Sjezdovky mají různou obtížnost, proto je mohou využívat začátečníci i pokročilí lyžaři. Celková délka sjezdovek je 1,6 km. Délka severní černé sjezdovky je 1320 metrů a jižní modré sjezdovky 360 metrů. Z vrcholu Lysé hory je za dobrého počasí krásný výhled na Malou i Velkou Fatru, Vysoké a Nízké Tatry, Martinské Hole a Jeseníky.

Pro milovníky běžeckého lyžování je zde připraveno několik tras, Nejfrekventovanější je ale trasa 1A začínající na parkovišti v Krásné – Papežov. Na vrcholu Lysé hory stojí televizní vysílač, meteorologická stanice, chata horské služby, ubytování a občerstvení.

 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA