Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Soláň

(750 – 860 m. n. m.)
Uprostřed Vsetínských vrchů, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm najdeme lyžařské středisko Soláň, jehož centrum tvoří sedlo Čarták. Fungují zde dva areály, jeden provozuje soukromá osoba a druhý TJ Rožnov.

Lyžařský areál TJ Rožnov se nachází na severním a východním svahu Soláně a Giguly. Součástí areálu je také chata Soláňka, která nabízí celoroční ubytování. Funguje zde pět sjezdovek ve všech stupních obtížnosti. Všechny jsou pravidelně zasněžovány a upravovány. Nejdelší modrá sjezdovka je dlouhá 900 metrů se 140 metry převýšení. Je zde také červená slalomová sjezdovka dlouhá 800 metrů, ostatní sjezdovky mají mezi 300 – 400 metry. Nedaleko areálu je centrální parkoviště s kapacitou pro 150 aut.

Provozovatel druhého střediska – Areálu Soláň je Marek Cimala. Jsou zde skvěle udržované a zasněžované sjezdovky, 2 vleky typu Poma 250 a 400 metrů, dětský 150 metrů dlouhý vlek, snowpark a 4 dětská hřiště. Celý areál je vhodný spíše pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Na dvou sjezdovkách je možnost občerstvení. Každou středu, pátek a sobotu zde od 18 do 21 hodin probíhá večerní lyžování. V areálu taktéž funguje lyžařská škola, skiservis a půjčovna lyží.

Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 320 Kč, pro dítě do 10 let na 190 Kč.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA