Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Soláň

(750 – 860 m. n. m.)
Uprostřed Vsetínských vrchů, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm najdeme lyžařské středisko Soláň, jehož centrum tvoří sedlo Čarták. Fungují zde dva areály, jeden provozuje soukromá osoba a druhý TJ Rožnov.

Lyžařský areál TJ Rožnov se nachází na severním a východním svahu Soláně a Giguly. Součástí areálu je také chata Soláňka, která nabízí celoroční ubytování. Funguje zde pět sjezdovek ve všech stupních obtížnosti. Všechny jsou pravidelně zasněžovány a upravovány. Nejdelší modrá sjezdovka je dlouhá 900 metrů se 140 metry převýšení. Je zde také červená slalomová sjezdovka dlouhá 800 metrů, ostatní sjezdovky mají mezi 300 – 400 metry. Nedaleko areálu je centrální parkoviště s kapacitou pro 150 aut.

Provozovatel druhého střediska – Areálu Soláň je Marek Cimala. Jsou zde skvěle udržované a zasněžované sjezdovky, 2 vleky typu Poma 250 a 400 metrů, dětský 150 metrů dlouhý vlek, snowpark a 4 dětská hřiště. Celý areál je vhodný spíše pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Na dvou sjezdovkách je možnost občerstvení. Každou středu, pátek a sobotu zde od 18 do 21 hodin probíhá večerní lyžování. V areálu taktéž funguje lyžařská škola, skiservis a půjčovna lyží.

Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 320 Kč, pro dítě do 10 let na 190 Kč.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA