Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bedřichov

(695 – 805 m. n. m.)
Známé lyžařské středisko Bedřichov se nachází v centrální části Jizerských hor, nedaleko Jablonce nad Nisou. Je vyhledávaným centrem sjezdového i běžeckého lyžování. Zdejší sjezdové tratě jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Lyžuje se na jihovýchodních svazích, kde je osm modrých a dvě červené sjezdovky. Nejdelší sjezdovkou je svah Malinovka dlouhý 1600 metrů s převýšením 100 metrů. Pro náročnější lyžaře je zde připravena červená trasa Liaz dlouhá 350 metrů. V provozu je 8 lyžařských vleků s přepravní kapacitou 5520 osob za hodinu. Celková délka sjezdových tratí je kolem 6 km. Středisko je vybaveno systémem technického zasněžování. Na své si v areálu přijdou také vyznavači snowboardingu, pro které je zde připraven park se skoky a raily, kde je celkem 14 překážek.

Bedřichov je vyhledávaným střediskem hlavně pro milovníky běžek, protože je místem nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Ta je od roku 1999 upravována Jizerskou obecně prospěšnou společností. Můžete si vybrat z několika různých variant běžeckých tratí. V provozu je zde lyžařská škola Ski Bižu s výukou lyžování a jízdy na snowboardu a také půjčovna veškerého vybavení.

 

Přímo v Bedřichově jsou dvě centrální parkoviště, kde můžete zdarma zaparkovat svoje auto. Jednodenní skipas pro dospělou osobu vyjde na 390 Kč a pro dítě na 270 Kč.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA