Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Josefův Důl

(600 – 860 m. n. m.)
Menší lyžařský areál Josefův důl se nachází ve stejnojmenné obci, ve východní části Jizerských hor. Zajímavostí je to, že zde průměrně sněží 100 dnů v roce. K lyžování zde slouží tři lokality. V oblasti Lucifer najdeme 3 částečně zasněžované sjezdovky s vleky, dlouhé od 110 do 500 metrů – Velký Lucifer, Malý Lucifer a Peklo. Ski areál Lucifer je umístěn na úplném konci Josefova Dolu. Parkování ve Ski areálu Lucifer je zdarma. Dostatek sněhu je zajišťován sněhovým dělem značky Areco. Nejlepším místem pro odpočinek a načerpání nových sil je Hospůdka U Vleku. Celodenní permanentka vyjde na 230 Kč. Ubytování poskytuje Penzion Niky nebo horská chata U Vleku.

V Bukovce jsou v provozu 2 sjezdovky s vleky a jedním dětským vlekem. Sjezdovky jsou dlouhé 450 a 800 metrů. Je zde zajištěno osvětlení pro možnost večerního lyžování od 19 do 23 hodin. V oblasti Jatka je jeden vlek o délce 270 metrů s večerním osvětlením. Areály jsou v provozu od 9 do 17 hodin. Celková přepravní kapacita vleků je 3600 osob za hodinu. Pro běžkaře je zde připraven areál Lesana, kde jsou upravené běžecké tratě o délce od 500 metrů do 5 km, z toho je 800 metrů osvětlených.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA