Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nové Hutě

(1000 – 1140 m. n. m.)
Mezi Kvildou a Vimperkem se nachází menší lyžařské centrum Nové Hutě. Veřejnosti je známé spíše svým blízkým spojením se Zadovem a jako centrum běžeckého lyžování.

Lyžuje se na východním svahu Přilby, která měří 1217 metrů nad mořem. Zdejší hlavní modrá sjezdovka je vhodná pro začátečníky a pokročilé, jsou zde také ideální podmínky pro lyžařské výcviky. Sjezdovka je dlouhá 1050 metrů, s převýšením 150 metrů a obsluhuje ji vlek Tatrapoma s kapacitou 900 osob za hodinu. Pro děti je k dispozici malý provazový vlek. Celodenní jízdné vyjde na 310 Kč pro dospělé a 230 pro děti. Vleky jsou v provozu každý den od 8:30 do 16 hodin.

Na své si přijdou i běžkaři, pro které je zde připraveno množství upravovaných tras, které jsou napojeny na trasy v okolí Zadova. Od horní stanice vleku je to jen 50 metrů k upravované trase Zlatá Studna-Přilba-Rozcestí nad Starými Hutěmi-Pláně. V okolí obce Nové Hutě jsou ještě 4 další vleky jiných provozovatelů v délkách do 600metrů. Na Nových Hutích se můžete ubytovat v některém z ubytovacích zařízení, které mají celkově k dispozici kolem 850 lůžek.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA