Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bohemaland - Zlaté Hory

(480 - 974 m. n. m.)
Ski areál Bohemaland se nachází ve Zlatých horách v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Nejen lyžařům je zde k dispozici moderní nová čtyřsedačková lanovka Doppelmayr dlouhá 1200 metrů, která je v provozu po celý rok i ve večerních hodinách.  Díky závěsným vozíkům je možné na ní přepravovat i horská kola. Její přepravní kapacita je 2400 osob za hodinu, což přispělo k tomu, že se zde netvoří nekonečné fronty na vlek. Sjezdovka vede přímo podél lanovky a využít můžete dvě její varianty, buď v celkové trase 1250 m z výstupní stanice Edelštejn do nástupní stanice Zlaté Hory s celkovým převýšením 175 metrů, nebo na 800 metrů dlouhé trase Edelštejn - Zlaté louky, s převýšením 134 metrů. Povrch sjezdovky je pravidelně upravován a v případě potřeby i uměle zasněžován. Sjezdovka je také osvětlená pro možnost večerního lyžování. Je zde velmi vysoká úroveň lyžování a areál Bohemaland patří dnes mezi nejmodernější ski areály v Jeseníkách.

Celodenní skipas pro dospělou osobu vyjde na 550 Kč, pro dítě na 400 Kč. Přímo u nástupní stanice lanovky je zřízena půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola, areál nabízí navíc také dětský snowpark. Na hřebeni hory Příčná je pak pro dospělé snowboardisty připraven snowpark s množstvím překážek. Příznivci běžeckého lyžování mají možnost využít celou řadu značených a upravených cest nejrůznějších délek a obtížností.

V areálu je možnost ubytování v zařízeních různých cenových kategorií. Jsou zde skromné dvoulůžkové chatky i luxusnější rodinné apartmány nebo hotely. Od toho se odvíjí také ceny. Veškerá ubytovací zařízení se nachází maximálně 300 metrů od hlavní budovy, kde je návštěvníkům k dispozici restaurace, recepce, bar, sauna, posilovna, perličkové lázně, půjčovna sportovních potřeb a další. Hosté zde mají možnost bezplatně parkovat svá vozidla, přímo u lanovky. Celkově je zde 800 parkovacích míst. Stravování je umožněno ve dvou jídelnách s kapacitou 200 osob.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA