Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

SportPARK Františkov

(540 – 640 m. n. m.)
Tento lyžařský areál najdete na trase Hanušovice – Jeseník, v klidném a příjemném prostředí. Kromě skvělých lyžařských podmínek je zde také dobré zázemí pro turisty. Místní svahy jsou ideální pro rodiny s dětmi. Areál nabízí dvě sjezdovky, červenou a modrou, o délce 500 a 600 metrů, které jsou pravidelně zasněžovány dvěma sněhovými děly a upravovány strojem na úpravu svahu. Kvůli večernímu lyžování je tento svah  také osvětlen. Pro snowboardisty zde byl vybudován také snowpark. Areál je v provozu denně od 9 do 21 hodin s večerním lyžováním. Sportpark Františkov skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová. Pro běžkaře je připraven uzavřený běžecký okruh nad areálem, který je pravidelně upravován.

Parkování je možné zdarma asi 50 metrů od vleku. V areálu je k dispozici také sněžný bar, občerstvení v bufetu, posezení u ohniště a ubytování. Celodenní jízdenka do SportParku Františkov vyjde na 280 Kč pro dospělou osobu a na 160 Kč pro dítě do 15 let.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA