Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Miroslav

(630 – 866 m. n. m.)
V chráněné krajinné oblasti Jeseníky se nachází menší Ski centrum Miroslav, které nabízí sjezdové tratě střední obtížnosti vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Areál náleží k lázeňské obci Lipová Lázně a z vrcholu Miroslav vedou 4 sjezdové tratě o celkové délce přes 3 km, které jsou obsluhovány vleky o délkách 1200, 600 a 300 metrů. Jejich celková přepravní kapacita je 2700 osob za hodinu a funguje zde automatické odbavování. Novinkou je 800 metrů dlouhá dvousedačková lanovka Leitner s přepravní kapacitou až 1000 osob za hodinu. Tři sjezdovky jsou modré a jedna červená, která je se svými 800 metry nejdelší. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány rolbou, a pokud je to nutné, tak i uměle zasněžovány. Ve Ski centru Miroslav je také možnost každodenního večerního lyžování do 21 hodin.

K areálu patří také snowboardový park dlouhý 600 metrů, kde je k dispozici mnoho railových překážek. Návštěvníkům areálu je k dispozici také lyžařská škola a školička pro děti, půjčovna lyží a snowboardového vybavení, ski servis, úschovna lyží a batohů, restaurace, bufet a rychlé občerstvení. Asi 500 metrů od vleků se nachází parkoviště, kde můžete zdarma zaparkovat své vozidlo. Jednodenní skipas do areálu Miroslav stojí pro dospělou osobu 390 Kč, pro dítě 290 Kč. Ubytování je možné v chatě Miroslav, penzionu Hanka a Pod Sněhulákem, které se nacházejí přímo u vleků.

 
 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA