Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Klepáčov

(740 – 850 m. n. m.)
Klepáčov je malé lyžařské středisko, které se nachází asi 18 km od města Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku, ve stejnojmenné obci Klepáčov. Středisko nabízí 3 sjezdovky pro náročnější lyžaře i pro začátečníky. Obsluhují je 4 vleky. Nejdelší sjezdovka měří 530 metrů a převýšení je 110 metrů. Tento svah je osvětlen a uměle zasněžován, proto se zde kromě neděle a pondělí koná každý den večerní lyžování od 18 do 21 hodin. Svahy jsou určeny také snowboardistům. 

Klepáčov nabízí také množství upravených běžeckých tratí, například sedlo Skřítek - Klepáčov  nebo hřebenové túry Skřítek - Praděd. Ze sedla Skřítek vedou upravené běžecké okruhy tratě "Buď Fit!" různých náročností.

Parkování zdarma je možné přímo v areálu. Je zde také občerstvení a toalety. Také přímo v obci je několik restaurací a penzionů. Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 350 Kč, pro dítě do 10 let nebo 130 cm výšky na 230 Kč.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA