Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Klepáčov

(740 – 850 m. n. m.)
Klepáčov je malé lyžařské středisko, které se nachází asi 18 km od města Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku, ve stejnojmenné obci Klepáčov. Středisko nabízí 3 sjezdovky pro náročnější lyžaře i pro začátečníky. Obsluhují je 4 vleky. Nejdelší sjezdovka měří 530 metrů a převýšení je 110 metrů. Tento svah je osvětlen a uměle zasněžován, proto se zde kromě neděle a pondělí koná každý den večerní lyžování od 18 do 21 hodin. Svahy jsou určeny také snowboardistům. 

Klepáčov nabízí také množství upravených běžeckých tratí, například sedlo Skřítek - Klepáčov  nebo hřebenové túry Skřítek - Praděd. Ze sedla Skřítek vedou upravené běžecké okruhy tratě "Buď Fit!" různých náročností.

Parkování zdarma je možné přímo v areálu. Je zde také občerstvení a toalety. Také přímo v obci je několik restaurací a penzionů. Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 350 Kč, pro dítě do 10 let nebo 130 cm výšky na 230 Kč.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2022

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

Velikonoce 2022 v JORDÁNSKU

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVydejte se s CK TILIA na poznávací okruh biblickou zemí za Jordánem - navíc dvoudenní návštěva Petry, safari a nocleh ve Wadi Rum a závěrečný pobyt v luxusním 5* hotelu u Mrtvého moře 

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA