Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Klepáčov

(740 – 850 m. n. m.)
Klepáčov je malé lyžařské středisko, které se nachází asi 18 km od města Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku, ve stejnojmenné obci Klepáčov. Středisko nabízí 3 sjezdovky pro náročnější lyžaře i pro začátečníky. Obsluhují je 4 vleky. Nejdelší sjezdovka měří 530 metrů a převýšení je 110 metrů. Tento svah je osvětlen a uměle zasněžován, proto se zde kromě neděle a pondělí koná každý den večerní lyžování od 18 do 21 hodin. Svahy jsou určeny také snowboardistům. 

Klepáčov nabízí také množství upravených běžeckých tratí, například sedlo Skřítek - Klepáčov  nebo hřebenové túry Skřítek - Praděd. Ze sedla Skřítek vedou upravené běžecké okruhy tratě "Buď Fit!" různých náročností.

Parkování zdarma je možné přímo v areálu. Je zde také občerstvení a toalety. Také přímo v obci je několik restaurací a penzionů. Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 350 Kč, pro dítě do 10 let nebo 130 cm výšky na 230 Kč.

 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA