Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kamenec - Jablonec nad Jizerou

(450 – 672 m. n. m.)
Lyžařský areál Kamenec najdeme nedaleko Jablonce nad Jizerou, v západní části Krkonoš. Jde o menší středisko, které je určeno spíše méně náročným lyžařům a příznivcům snowboardu. Areál nabízí tři sjezdové tratě, nejdelší je modrá, která je dlouhá 1250 metrů a převýšení má 227 metrů. Dále jsou zde 2 červené, dlouhé kolem 1100 metrů. Na jedné z nich je možné provozovat večerní lyžování. Sjet si můžete také 700 m dlouhou boardercrossovou trať s různými skoky a rail, která je součástí snowparku. Celková délka sjezdovek je kolem 3 kilometrů. Lyžuje se na severním svahu Tříčských vrchů, kam vás od parkoviště vyvezou dva vleky s celkovou přepravní kapacitou 1700 osob za hodinu. Parkoviště zdarma se nachází asi 50 metrů od dolní stanice vleku. V areálu funguje také půjčovna, úschovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení.

Z vrcholku Kamence vedou upravené běžecké tratě až do Vysoké nad Jizerou, na Paseky, Rejdice nebo až do Jizerských hor. U dolní stanice vleku se můžete občerstvit u stánku nebo v restauraci. V sezóně do kamence jezdí pravidelně skibusy z Prahy a Mladé Boleslavi.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA