Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mladé Buky

(470 – 580 m. n. m.)
Obec Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, asi 6 km od Trutnova a je dobře dostupná po silnici směrem na Pec pod Sněžkou. Místní lyžařský areál je poměrně nový, lyžuje se na severním svahu Pekelského vrchu, kteří měří 583 metrů nad mořem. Celkově je zde 9 modrých sjezdových tratí (včetně 2 dětských a snowparku) a jedna červená o délce 5130 metrů. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Nejdelším svahem je Mezírka s délkou 830 metrů a převýšením 111 metrů. Zdejší sjezdovky obsluhuje 8 vleků a jedna třísedačková lanovka. Celková přepravní kapacita je 7700 osob za hodinu.

V areálu je pro snowboardisty připraven snowpark se sedmi překážkami a třemi skoky. Snowpark má svůj vlastní vlek. Můžete si dokonce zakoupit samotnou jízdenku jen do snowparku. Z vrcholu Pekelského vrchu se mohou běžkaři vydat na pětikilometrový běžkařský okruh, který je pravidelně upravován. Součástí areálu je Kidpark s pojezdovým chodníkem, kde se ti nejmenší lyžaři učí zvládat své první krůčky. Součástí komplexní péče o děti je také babysitting. Pro rodiny s dětmi je možnost zakoupení rodinného jízdného.

Areál je v provozu denně od 9 do 16 hodin, večerní lyžování se koná od 18 do 21 hodin. V areálu lyžařského střediska jsou skibary i rychlé občerstvení, půjčovny, servis i lyžařské školy. Ubytování je možné v obci Mladé Buky, kde je několik hotelů a penzionů. Přímo pod sjezdovkami je parkoviště pro 400 automobilů určené zdarma pro zákazníky Skiparku.Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 410 Kč a pro dítě do 10 let na 330 Kč.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA