Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mladé Buky

(470 – 580 m. n. m.)
Obec Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, asi 6 km od Trutnova a je dobře dostupná po silnici směrem na Pec pod Sněžkou. Místní lyžařský areál je poměrně nový, lyžuje se na severním svahu Pekelského vrchu, kteří měří 583 metrů nad mořem. Celkově je zde 9 modrých sjezdových tratí (včetně 2 dětských a snowparku) a jedna červená o délce 5130 metrů. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Nejdelším svahem je Mezírka s délkou 830 metrů a převýšením 111 metrů. Zdejší sjezdovky obsluhuje 8 vleků a jedna třísedačková lanovka. Celková přepravní kapacita je 7700 osob za hodinu.

V areálu je pro snowboardisty připraven snowpark se sedmi překážkami a třemi skoky. Snowpark má svůj vlastní vlek. Můžete si dokonce zakoupit samotnou jízdenku jen do snowparku. Z vrcholu Pekelského vrchu se mohou běžkaři vydat na pětikilometrový běžkařský okruh, který je pravidelně upravován. Součástí areálu je Kidpark s pojezdovým chodníkem, kde se ti nejmenší lyžaři učí zvládat své první krůčky. Součástí komplexní péče o děti je také babysitting. Pro rodiny s dětmi je možnost zakoupení rodinného jízdného.

Areál je v provozu denně od 9 do 16 hodin, večerní lyžování se koná od 18 do 21 hodin. V areálu lyžařského střediska jsou skibary i rychlé občerstvení, půjčovny, servis i lyžařské školy. Ubytování je možné v obci Mladé Buky, kde je několik hotelů a penzionů. Přímo pod sjezdovkami je parkoviště pro 400 automobilů určené zdarma pro zákazníky Skiparku.Celodenní jízdenka pro dospělou osobu vyjde na 410 Kč a pro dítě do 10 let na 330 Kč.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA